poniedziałek, 30 kwietnia 2012

City rządzi w Manchesterze!


W derbowym spotkaniu Manchester City pokonał na własnym stadionie Manchestere United 1:0!
Na dwie kolejki przed końcem sezonu powrócił na fotel lidera angielskiej Premier League. Podopieczni Roberta Mancini mają tyle samo punktów co "Czerwone Diabły", ale posiadają lepszy bilans bramkowy niż zespół Alexa Fergusona.
Końcówka sezonu zapowiada sie bardzo ciekawie!