poniedziałek, 30 kwietnia 2012

Duma Katalonii rozgromiła Rayo Vallecano


Wczoraj FC Barcelona zrehabilitowała się po odpadnięciu w półfinale Ligi Mistrzów z Chelsea Londyn pokonując w lidze hiszpańskiej Rayo Vallecano aż 7:0! Dla "Dumy Katalonii" bramkę zdobył Leo Messi, następnie (trafienie samobójcze), Keita, Pedro, Thiago, ponownie Pedro oraz Messi.