poniedziałek, 7 maja 2012

Śląsk Wrocław mistrzem Polski


Po 35 latach piłkarze Śląska Wrocław po raz drugi w historii klubu wywalczyli mistrzostwo Polski. Dzięki bramce Roka Elsnera ,Śląsk zwyciężył 1:0 nad ubiegłorocznym mistrzem - Wisłą Kraków - podopieczni Oresta Lenczyka zapewnili sobie udział w eliminacjach do Ligi Mistrzów.