środa, 6 czerwca 2012

Pierwszy trening reprezentacji Irlandii w Gdyni!


W Gdyni bardzo otwarcie przywitano Irlandczyków! Na początku treningu zaprezentowano duża sektorówkę - flagę Irlandii z napisem "Welcome to Gdynia". Potem m.in. wypuszczano balony w kolorach Irlandii!