poniedziałek, 19 listopada 2012
Niesamowite! Rezerwowy wbiegł na boisko zza bramki i wybił piłkę z linii!
Marcos Juarez, to nazwisko znają już wszyscy piłkarscy fani w Argentynie. Bramkarz prowincjonalnej drużyny San Martin stał isę bohaterem po tym jak w trakcie meczu z Bell Ville rozgrzewając się za boiskiem widząc piłke wpadającą do własnej bramki wbiegł na boisko i wybił ją z linii bramkowej. Sędzia przez moment zgłupiał nie wiedząc jaką decyzję podjąć. W końcu wyrzucił piłkarza z boiska i zarządził rzut wolny, pośredni z 5 metrów, który piłkarze Bell Ville przestrzelili.