środa, 21 listopada 2012

Piękna bramka Lukasa Podolskiego! Zwycięstwo Kanonierów!



Arsenal Londyn pokonał na Emirates Stadium Montpellier 2:0. Bramki dla "Kanonierów" zdobyli Jack Wilshere i Lukas Podolski, a cały mecz w bramce zespołu trenera Arsene'a Wengera rozegrał Wojciech Szczęsny. Od teraz trener Arsenalu może być spokojny, bo jego zespół już ma pewny awans do 1/8 fazy pucharowej.