wtorek, 6 listopada 2012

Wielki mecz! Borussia zremisowała na Santiago Bernabeu!



Real Madryt zremisował z Borussią Dortmund 2:2 w meczu czwartej kolejki Ligi Mistrzów. "Królewscy" dwa razy gonili wynik i remis uratowali w końcówce. Podopieczni Juergena Kloppa utrzymali pozycję lidera grupy D. Mają osiem punktów, a mistrzowie Hiszpanii siedem. Mistrzowie Niemiec z Łukaszem Piszczkiem i Robertem Lewandowskim w składzie przez długi czas prowadzili z "Królewskimi" 2:1, ale w końcówce do wyrównania doprowadził Mesut Oezil. Po 4. kolejkach Ligi Mistrzów, Borussia nadal jest liderem grupy D.