czwartek, 21 lutego 2013

Atletico Madryt odpada z rozgrywek Ligi Europejskiej!



Broniące trofeum Atletico Madryt zostało wyeliminowane z rozgrywek Ligi Europy. Rojiblancos w rewanżowym meczu 1/16 finału co prawda wygrali w Moskwie z Rubinem Kazań 1:0, ale o awansie ekipy z Tatarstanu zdecydowało zwycięstwo 2:0 przed tygodniem na Vicente Calderon.